Rıfat Yüzüak ile Max Factor Eğitimi


Merhabalar,

Bugün gittiğim eğitim ile ilgili size hemen bilgi vermek istedim. İnanılmaz güzeldi, zamanın nasıl geçtiğini bile anlamadım. Makyaj aşığı biri olarak gün boyu anlatılanları dinleyebilirdim. Ne kadar bilgim olsa da bugün çok fazla şey öğrendim ve benim için çok faydalı bir eğitim oldu. Rıfat inanılmaz biri çok sıcak, güler yüzlü anlatım stili çok başarılıydı. Anlattıklarını anlatsam sanırım okumaktan sıkılırsınız 🙂

Lakin son zamanların trendi olan doğal makyajdan yana ayrıca Max Factor ile kendi tarzını birleştirince ortaya tadından yenmeyecek güzel bir iş çıkmış. Onun bu zamana kadar yaptığı çalışmalarla kozmetik markasının ürünleri o kadar uyum içerisindeki gerçekten bundan sonraki çalışmaları çok merak ediyorum.

Bilgilendirici eğitimi ve anlatım tarzı beni çok mutlu etti şimdi öğrendiklerimi birinin üzerinde denemek için sabırsızlanıyorum 🙂 Eksik yaptıklarım olduğunun farkına vardım benim açımdan çok verimli oldu. Fondötenin en verimli sonucunu fırça ile alabiliriz diyor Rıfat ayrıca ekliyor kat kat yüzünüze sürmeyin minik bir kaç damla yetecektir. Biz kusurları fondötenle kapatmaya çalışıyor o ise kapatıcı tercih ediyor. Uygulanışını gördüğüm için gerçekten çok doğal duruyor ve ben çok sevdim. Kaş uygulaması, kontör uygulaması ve bir çok şey gösterdi. Harika bir gün geçirdim.

Sevgiler,
Ebru

Please follow and like us:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

13 Cevaplar

 1. Yaaaa çok kıskandım 🙂 Takip ettim instagramdan keşke Bursa'ya da gelse 🙂

 2. Ben mankenin seve seve olurum tatliş:)))
  Eminim harika bilgiler eklenmiştir , biliyorumki videolarında bunlarıda yansıtacaksındır.
  Sabırsızlıkla bekliyorum.
  Sevgilrimle

 3. Bademle Buduk dedi ki:

  Ben de maalesef katilamadim, Süper olmuş

 4. Bende makyaj videolarınızı bekliyorum 🙂

  Sevgiler,

 5. tavsiye sever dedi ki:

  rıfat deyince aklım bitti zaten 🙂

 6. Yeşeren Yaprak dedi ki:

  Rifat Yuzuak'in daha once Youtube'dan ortak videolarini gormustum. Gercekte de gormek isterdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir