INNOVA Terracotta Pudra


Merhabalar,

Yaz aylarında özellikle akşam saatlerinde herkesin tercihi terracottalar oluyor. Genelde kontör yapmak içinde kullanılan aslında bence koyu pudra denebilir, bu ürünlerin renk ve çeşitleri mevcut yani çok şeffaf olanlarını ve eğer içerisinde ışıltı varsa aydınlatıcı olarak kullanabilirsiniz.

Bazı terracottaların içerisinde bir çok renk bulunuyor allık, far ve aydınlatıcı olarak kullanabilirsiniz. Renkli kozmetik ürünlerinde her zaman sevdiğim noktalardan bir tanesi ürünleri çeşitli şekillerde makyaj yaparken değerlendirebiliyorsunuz. Innova markasını ilk kez kullandım ürün yumuşak bir terracotta kontör yapmak için ideal buğday tenlilerde hafif bronzluk veriyor ve yüzde doğal duruyor. Yaz aylarında varla yok arasında makyajlar ve daha toprak tonları bence görüntüde daha saf ve doğal bir görünüme kavuşturuyor.

Aşağıda resimde göreceğiniz gibi beyaz tenlerin bile kullanabileceği hafif renk katabilecek bir ürün ayrıca içerisinde ışıltı yok yani dediğim gibi koyu bir pudra gibi düşünebilirsiniz. Markanın diğer ürünlerine ulaşmak için tık tık . Unutmadan bu güzel ürünlerle bizi buluşturan Sevgili Ümmühana çok teşekkür ediyorum.

Sevgiler,
Ebru

Please follow and like us:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

8 Cevaplar

 1. ÜMRAN TUNCER dedi ki:

  Innovayı devamlı kullanan biri olarak kesinlikle kaliteli bir marka oldugunu düşünüyorum ve rujlarını özellikle çok seviyorum eminim bu da güzeldir güle güle kullanın bende bloğa beklerim 🙂

 2. audrey dedi ki:

  bu tarz compact ürünler çok pratik oluyor şekerim :-))

 3. Cizel PEZUK dedi ki:

  güzel bir ürün sayenizde ürünler hakkında faydalı bilgiler alıyoruz 🙂 teşekkürler ….

 4. Sena Dursun dedi ki:

  Güzel günlerde kullan canım

 5. Paylaşımlar için teşekkürler bu arada bloğunu takipteyim ben de beklerim 🙂 http://guzelvekulturluyum.blogspot.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir