ZEITGARD İLE ZAMANI GERİYE DÖNDÜRÜN

Sadece 3 adımda daha genç bir cilt

Alman kozmetik devi LR Health & Beauty’nin yeni Anti-Age cihazı Zeitgard 2 ile zaman geriye dönüyor. Gençlik iksiri içmeden genç kalabilmenin artık bir hayal olmadığını kanıtlayan Zeitgard Anti-Age Bakım Sistemi ile sadece üç adımda daha genç bir cilde sahip olmak mümkün. Mükemmel tasarımı ve kolay kullanımı sayesinde Zeitgard Anti-Age Bakım Sistemi ile cildiniz artık daha pürüzsüz ve ışıltılı olacak.Avrupa’nın en büyük doğrudan satış şirketi LR Health & Beauty geçtiğimiz sene piyasaya çıkardığı Zeitgard yüz cilt temizleme cihazı ile tüm dikkatleri üzerine toplamıştı. Klasik temizleme ürünlerinin yapamadığını tek başına 10 kat daha etkili yapan cilt temizleme cihazından sonra LR, yeni Zeitgard Anti–Age cihazı ile artık zamanı geriye döndürüyor.
Kablosuz oluşu ve kolay taşınabilme özelliğiyle evde, işte, tatilde istediğiniz her yerde rahatça kullanıp, taşıyabileceğiniz Zeitgard Anti-Age cihazı, ciltteki kırışıklıkları gözle görülür bir şekilde azaltarak etkisi uzun süren bir bakım sağlıyor. Anında görülen etkisi, uygulama ve kullanım kolaylığı ile Zeitgard Anti-Age Bakım Sistemi, sadece üç adımda zamanı durdurarak daha genç ve daha canlı bir cilde sahip olmanızı sağlıyor.
Yenilikçi tasarıma ve teknolojiye sahip olan Zeitgard’ın termik sıcak/soğuk metodu ile etken maddeler cildin alt katmanlarına etkili bir şekilde ulaşıyor. Böylelikle içten dışa en uygun emilim gerçekleştirilerek cildin yenilenmesi sağlanıyor. Farklı ihtiyaçlara göre özel olarak üretilen Anti-Age tamamlayıcı ürünleri ile ciltteki kırışıklıklar ve yıpranmış bölümler hedef alınarak ekstra bakım sağlanıyor.
Daha genç görünen, canlı ve etkileyici bir cildin hayal olmadığını vaat eden Zeitgard Anti-Age Bakım Sistemi alında, kazayağı ve kaş arasında oluşan çizgilerde, gözaltı torbalarında; perioral, nazalobial ve boyun kırışıklıklarında anında görünen ve hissedilebilen etkisiyle cildi onararak elastikiyetini artırıyor.
Zeitgard Anti-Age Sistemi Set Fiyatı: 759,90 TL

Please follow and like us:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir