Physicians Formula Super BB Instready Stick Allık Blush Trio

Merhabalar,

Bugünlerde yazı yazasım çok var sanırım havaların düzelmesi ile tekrar eski enerjimi toplarmış bulunmaktayım. Artık sizlere daha detaylı yazılar ve ürünlerin en iyi resimlerini çekerek anlatımını yapacağım. Eskiden olduğu gibi haftada en az dört yazı ile sizlerle birlikte olacağım.

Hazır yaz geliyorken biraz hayatımızı kolaylaştırmak adına Physicians Formula markasının içerisinde allık,kontör ve aydınlatıcısı bulunun stick formada ki BB ürününden bahsetmek istiyorum. Ürünün sürülüşü ve kullanım açısından gerçekten çok rahat olduğunu söyleyebilirim. Pigment açısından da sorunu yok sadece benim aklıma takılan olay şu 🙂

Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi aydınlatıcı’dan sonra allık olması gerekirken kontör işlevini gören kahve renginin olmasını hala çözmüş değilim. Çünkü benim kullanış sıram önce aydınlatıcı altına allık ve sonrasında kontör işlemi gören renk eminim ki herkes de benim gibi kullanıyordur. Ona da şöyle bir çözüm buldum yumuşak yapıda olduğu için fırça yardımını kullanıyorum. yani aslında stick ve pratikliğin biraz dışına çıkmış oluyor. Benim düşüncelerim bunlar tercihi size bırakıyorum.

Sevgiler,
Ebru

Please follow and like us:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

  1. ilginç bir ambalajı var kullanımı çok kolay değil anlaşılan:(

  2. alice dedi ki:

    aa biraz değişikmiş gerçekten 🙂

  3. audrey dedi ki:

    çok istemiştim bunu ama sanırım bu sefer almayacağım.. yine de beğendim yani..

  4. Siri Yaşam dedi ki:

    aynı şekilde düşündüm yazını okurken. Ben de bu şekilde (sırayla) kullanmıyorum o.O

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir