İndirimli Mutluluk Yves Rocher

 

Yves Rocher 50 yıllık tecrübesi ile bitkisel ürünler üretiyor. Doğadan ilham alarak ve doğaya saygı duyarak ürettiği ürünler ile ilk olmuştur. Yves Rocher tamamı bitkisel içeriklerden oluşmuş ürünlerinin ambalajları da doğal malzemelerden yapılıyor.

Doğal içeriklere ve ekolojik ambalajlara sahip ürünleri ile marka cildimizi beslerken yenilenmesini ve sağlıklı görünmesini de sağlar. Yves Rocher cilt bakımı, kozmetik, saç bakım ürünleri ile bizi yeniliyor, besliyor ve sağlıklı görünmesi için elinden geleni fazlasıyla yapıyor. Bütün bunları bitkisel içerikleri sayesinde yaptığı için herhangi bir sıkıntı yaşamıyoruz. Ürünlerinin fiyatları piyasadaki diğer ürünlere göre biraz daha fazla olmasına rağmen uzun süre kullanılabiliyor. Ancak ağırlıklı olarak bitkisel formüllerden üretildiği için gönül rahatlığıyla kullanabiliyor ve fazla fazla da faydasını görebiliyoruz. Ben markanın özellikle cilt bakım ürünlerinin sıkı bir kullanıcısı olarak ürü

 

nlerini kullanmaktan mutluluk duyuyorum. Çünkü cildim sağlıkla parladıkça daha da motive oluyorum. Örneğin; benim akneye ve sivilceye eğilimli ciltlere sahip olanlar için uzman bir tedavi öneriyor. Ben de bu tedaviyi deneyenlerden biri olarak benim gibi bir cilde sahip olanlara şiddetle öneriyorum.

Siyah noktaları yok eden ve derinlemesine temizlik sağlayan temizlik jeli, matlaştırıcı tonik, baķım kremi ve sebum dengeleyici maske ile cildimize gözümüz gibi bakabiliriz. Bu ve buna benzer her cilt tipine uygun ürünleri olan markadan nasıl vazgeçebiliriz ki? Tabii ki vazgeçmeyeceğiz ve kullanmaya devam edeceğiz ama önceliğimiz eğer bilmiyorsak cilt tipimizi öğrenmek ve ona uygun ürünlerin serilerini kullanarak sağlıklı olmak. Yves Rocher’ nin sadece cilt bakım ürünlerini kullanmam yetmeyebiliyor. Bu ürünleri destekleyecek makyaj ürünlerini hatta güneş öncesi sonrası ürünlerini de kullanmak gerekiyor. Ancak bu şekilde tam bir bakım uygulayıp faydasını görebileceğimizi düşünüyorum. Yves Rocher sık sık yaptığı kampanyalar ile bizi daha da mutlu ediyor. Örneğin; en son kampanyası bayrama özel tüm parfüm ve makyaj ürünlerinde yüzde otuz indirim olmasıdır. Bu indirimler ile her geçen gün gönlümüzde yeri doldurulamayacak bir yer ediniyor. Ayrıca Yves Rocher’ nin şuanda uyguladığı bir başka kampanya da 129 TL ve üzeri yapılan alışverişlerde dudak parlatıcısı hediye etmesidir. Bu bayram kampanyası kapsamında cilt, saç, vücut ve güneş bakım, tüm erkek ürünleri ve banyo ürünlerinde de aynı oranda indirim vardır. Marka daha çok kadın ürünleri ağırlıklı ürünler üretmesine ve mağazalarında bulundurmasına rağmen erkek ürünlerini unutmuyor ve indirimlerini tüm ürünlerine uyguluyor. Durum böyle olunca da kendimizi alışveriş yapmaktan alıkoyamayız. Sonuçta piyasada tamamı bitkisel içeriklerden oluşmuş hatta ambalajları bile ekolojik olan güvenilir bir marka bulmak çok da kolay olmuyor. Bulmuşken kaçırmak hiç olmaz. Web sitesi, mağazaları ve reklamları sayesinde takip edebileceğimiz Yves Rocher’deki kampanyalardan bu haber kanalları aracılığı ile bilgi sahibi olabiliriz. Üstelik kampanyaların başlangıç ve bitiş tarihleri de internet sitelerinde bildirilen markayı takip etmek böylece saha da kolay oluyor. Düzenli kampanyalar yapan markayı bir kullanıcı olarak takip etmekten büyük keyif alıyorum.

Yves Rocher’nin sıklıkla yaptığı indirimlere en kolay web sitesinden ulaşabiliriz. Ama diyorsanız ki internet yoksa nereden öğrenebilirim? İnternetin olmadığı yeri bulmak zor ancak ısrar ediyorsanız televizyon reklamları, mağazalarından da öğrenebiliriz. Mevcut kampanyaları her daim her yerden bulabiliyoruz.             

Please follow and like us:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir