FLORMAR’IN YENİ YILDIZ KOLEKSİYONU; “SNAPSTAR”

Flormar’ın yeni Snapstar koleksiyonu ile makyaj yaparken tarzını yakalama sırası sende!

Flormar’ın yeni koleksiyonu “Snapstar”, hafif dokusu ve günlük kullanıma uygun yapısıyla sezona damgasını vuruyor. Maskaradan, fondötene, kapatıcıdan, kaş kalemine, eyelinerdan,  rujlara, ojelerden,  farlara kadar geniş bir ürün yelpazesi olan “Snapstar”, bu sezon seni baştan yaratmaya hazır!

Stay True Yüz&Vücut fondöteni ile teninde kadife yumuşaklığını hissedeceksin!

Son dönemin yeni trendi ‘doğal makyaj’ akımına uygun olarak hafif yapılı “Stay True Yüz&Vücut fondöteni “ su bazlı formülü ve parlaklık veren nemli yapısıyla cildine ipeksi bir yumuşaklık katacak! Zengin içeriği ile cildinizi korurken, kusursuz bir görünüm yaratmaya hazır mısın?

Creamy Color renk düzenleyicisiyle ile ton farklarına son!

İnce çizgilerin içinde birikme yapmadan ciltteki ton farklarını eşitleyen Creamy Color renk düzenleyicisi, vitamin ve nem dolu içeriğiyle cildini pürüzsüz, bir görünümüne kavuşturacak!

Mükemmel uygulama için Duo Fondöten ve Kapatıcı Fırçası…

Ten makyajında kusursuz uygulama için özel olarak tasarlanmış, teninizde eşit ve pürüzsüz bir görüntü yaratmayı hedefleyen Duo Fondöten ve Kapatıcı Fırçası yanında! Mikro uçlu kısmı ile en dar alanlarda bile mükemmel sonuç veren Duo Fondöten ve Kapatıcı Fırçası  geniş kısmıyla da pürüzsüz şekilde fondöten uygulamasına fırsatı sunuyor.

 

Dark Circle Kapatıcı ile her detayda kusursuzluk…

Kremsi dokusu ile Dark Circle, gözaltlarındaki koyu renkli halkaları ve cilt kusurları kapatırken doğal bir görünüm verir! Hafif yapısıyla günlük kullanıma uygun olan Dark Circle kapatıcı yüksek kapatıcılık etkisiyle çantanın vazgeçilmezi olmaya aday!

Color Wonder Far Paleti ile renklerle dans edin…

Color Wonder Far Paleti yarı mat ve ışıltılı dokusu ve birbirinden çarpıcı renkleriyle makyajına renk katacak! Zengin pigmentleriyle tek uygulamada kendini gösteren renklerden oluşan ve kremsi yapısıyla uygulama kolaylığı sunan Color Wonder Far Paleti, Snapstar koleksiyonunun favori parçaları arasında!

Waterline Kajal Eyeliner’la bakışlar hiç olmadığı kadar etkileyici..

Modern ve etkileyici bakışlara sahip olmak Waterline Kajal Eyeliner ile çok kolay! Yumuşak yapısı sayesinde zahmetsizce uygulanan ve dayanıklı yapısıyla gün boyu fark yaratmanı sağlayacak bu eşsiz formülü keşfetmeye hazır mısınız?

Dramatik ve büyüleyici bakışların yaratıcısı; Double Effect Çift Etkili Mascara!

Tek bir ambalajda iki fırça alternatifiyle farklı ihtiyaçlarına çözüm sunan Double Effect Çift Etkili Mascara hacimli, kıvrık ve etkileyici kirpiklerle baştan çıkarıcı bakışlara sahip olman için ihtiyacın olan tek şey! Özel formülüyle kirpiklerde topaklanma ve ağırlık yapmazken, iki adımda uygulama imkanı sunan fırçasıyla da kirpiklerde kusursuzluğu garantiliyor. İnce uçlu fırçasıyla kirpiklerin ultra uzun ve belirgin olmasını sağlarken kalın uçlu fırçasıyla kirpiklerine hacimli bir görünüm kazandırıyor!

Doğal etkili Twist Up Kaş Kalemiyle göz alıcı kaşlar!

Yalın ama etkili kaşlarla ifadeni güçlendir! Kaşlarını şekillendirmeni sağlayan Twist Up Kaş Kalemi, makyajının vazgeçilmezi olacak. Pudramsı yapısıyla doğal bir görünüme kavuşmanı sağlayan Twist Up Kaş Kalemi makyajının gizli silahı!

Nefes kesen dudakların gizli kahramanı: Twist Up Dudak Bazı

Göz kamaştıran dudaklara sahip olmanı sağlayan, kalıcı ve etkili dudak makyajının ilk adımı olan Twist Up Dudak Bazırenksiz ve kadifemsi yapısıyla rujunuzun daha pürüzsüz ve uzun süre kalıcı olmasını mümkün kılıyor!

Ezber bozan dudaklar için çarpıcı renkleriyle Stylish Ruj!

Göz alıcı renkleriyle makyajını çarpıcı kılacak olan Stylish Rujlar, kadifemsi dokusuyla pürüzsüzlük verip, kremsi dokusuylauzun süre dudaklarınızda kalırken, çekici dudaklara sahip olmanı sağlayacak!

Tırnaklara bakım yapmak ve renklendirmek Color Delight Tırnak Bakımı ve Ojeleri sayesinde çok kolay!

Tarz sahibi renkleri, uzun süre kalıcı özel formülü ve tırnaklara bakım yapan içeriğiyle Color Delight Ojeler yeni favorin olacak! Düzenli kullanımda tırnağın kalitesini arttıran ve ihtiyacı olan bakımı sunan Color Delight Tırnak Bakımları iseyalnızca bu sezon değil her zaman favorin olacak!

 

Please follow and like us:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir