Jollychic İnstagram Portföy Çanta

Merhaba,

Uzun zaman oldu biliyorum 🙂 Yoğun olmamdan dolayı bir türlü ne kadar istesem de yazılarımı yazamadım.  Çanta aşkı bir bende yok sanırım kadınların vazgeçilmezi çantalar ve ayakkabılar olunca her ay bir yenisini koleksiyonumuza eklemekten kendimizi alamıyoruz. Jollychic internet sitesini daha önce bir çok arkadaşımdan duymuştum. İnternet gezgini olarak siteyi incelemeye başladım. Sitede gerçekten kaybolabiliyorsunuz, ürünlerin çeşitleri renkleri o kadar çok ki hangisini alsam diye sabahtan akşama kadar sitede takılı kalabilirsiniz.

Özellikle İnstagram çantaları olan bu farklı emojiler içeren ve sıra dışı tarzları olan çantalara bakmak istedim. Klasik bir sürü çantayı zaten kendi ülkemde çok rahatlıkla bulabiliyorum. O yüzden bu öpücüklü yazılı ve bebek mavisi olan çantayı seçmek istedim. Kalite konusunda inanılmaz beni şaşırttı soru işareti inanılmaz vardı. Bütün bu düşünceleri kargo geldikten ve paketi açtığım andan itibaren değişti. Yurt dışı alışverişlerinde bir şey dikkatimi çekiyor. Çantalar ve özel tasarım eşyalar kendi kılıflarının içerisinde herhangi bir tahribat olmasın diye çok iyi muhafaza edilmiş bir şekilde kargonun içerisinde geliyor. O yüzden bu tarz sunumları ben çok seviyorum ve başarılı buluyorum.

Gelelim sizler için güzel habere 🙂 Normalde sitede belirli bir limitte sipariş vermeniz gerekiyor ürünleri alabilmek için lakin benim size vereceğim kod ile böyle bir kurala gerek duymadan rahatlıkla alışverişinizi yapabileceksiniz. Üstelik %10 indirim ile istediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Kupon kodunuz: eg2017hee

Sevgiler,

Ebru

 

Please follow and like us:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir