3D Kaş Kontörü Kıl Tekniği

Merhaba,

Bugün ki konumuz hepimizin sorunu sabahları en az on beş dakikamızı alan kaşlarımızı şekillendirme işlememiz ile ilgili ve aslında çözümü çok kolay olan sorunu nasıl giderebileceğimizi bizzat yaşayarak öğrendim şimdi sizlere bu deneyimi detaylı olarak anlatacağım.

3D kaş kontörü kıl tekniğini bir çok uzman tarafından uygulanıyor. Her ne kadar dışarıdan uygulamalar aynı gibi gözükse de aslında arasında çok büyük farklılık gösteriyor. İlk olarak söyleyeceğim kıl tekniği haricindekileri tercih etmeyin. Diğer işlemlerde kaşlarınız kana olasılığı çok yüksek, bunun ne gibi zararı var derseniz kanla karışan boya zamanla farklı renklere dönüşebiliyor ve ilk zamanlarda iyi gözüken alt deriye işleyen boya çok kısa sürede etkisini kaybediyor.

Bu işlemi yaptırırken beni en korkutan bir önceki deneyimimde yaşadığım uyuşturma olmasına rağmen acıyan tenim oldu. Selin Hanım kesinlikle acı hissetmeyeceğimi söylediğinde bile inanılmaz tedirgin oldum. İşleme başladığında şaşkınlık içerisinde kaldım. Acımıyor bu nasıl olur diye sorduğumda kullandığı cihaz ve ucundaki inenin ne kadar profesyonel olduğundan bahsetti yani bu işlemin aslında fiyatının yüksek olmasının bir diğer sebebi de bu cihazın kaliteli oluşu ve iğnesi olduğunu söyledi. Diğer uygulamalarda acı hissediyorsanız gittiğiniz yer doğru tercih değil ve tekrar belirtmek istiyorum eğer kanıyorsa kesinlikle işleminizi orada bırakın.

İşlem iki buçuk saat civarında sürüyor ve kıl atışları o kadar doğal duruyor ki zaten aşağıdaki resimlerden de aradaki farkı anlayabilirsiniz. İlk işlemden sonra bir sonra ki yenileme iki hafta sonra oluyor. Selin Hanım’ın ofisi Nişantaşın’da Riva İş merkezinde adresi ve iletişim bilgisini aşağıda paylaşıyor olacağım. Kaşlarınızın ikisininde aynı eşitlikte olması için önce çizim yapıyor bu işlemi bir saatte bitirenlerde var ama işini diğer kişilerden iyi yapmasının bir diğer yanını buradan anlayabilirsiniz. İnce eleyip sık dokuyor demek kesinlikle Selin Hanıma göre bir söz 🙂

E-Mail: kalicimakyajselin@gmail.com
Adres: Nişantaşı Rumeli Cad. No: 15 Kat :4 Şişli İstanbul
Phone: +90 536 980 60 22

Sevgiler,

Ebru

 

Please follow and like us:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir