Fashionmia Mavi Kolye Küpe Seti

Merhaba,

Takılara karşı ilgilimin olduğu dönemdeyim. Öncelerde takı takmaktan pek hoşlanmazdım veya taktığım takıları bir süre sonra sıkılıp çıkartmayı tercih ederdim. Bu durum son zamanlarda inanılmaz farklılaştı neden mi?

Kıyafet ve saçlarınızı tamamlayan en önemli unsurlardan biri aslında aksesuar ve takılar durum böyle olunca olaya bakış açım tamamen değişti. Renk uyumunu yakalamak bana göre takılarda çok önemli ama bazı kıyafetlere zıt renklerde hoş durmuyor değil. Henüz bu konuda fikrim sabitlenmedi. Son dönemlerde tasma şeklinde olan aksesuarlar ön planda ve yine geçmişe dönüş takılarda da öne çıkmış durumda. Madalyon tarzında kolyeler 2017’in vazgeçilmezleri arasına şimdiden girdi.

Benim tercihim sade ve şık duran aksesuarlar üzerine kurulu 😊 O yüzden yurtdışı alışverişimde yine bana uygun bir set seçmeyi tercih ettim. Fashionmia ‘dan size daha önce bahsetmiştim. Birçok takı tasarımını ve ülkemizde bulamayacağınız ürünleri bu siteden rahatlıkla erişebilirsiniz. Ürün kalitesine gelince fiyata göre değişiklik gösterebiliyor diyebilirim. Bu sene mavinin uğuruna inanlar arasına girdiğim için benim tercihim fotoğrafta gördüğünüz mavi tonlarını içinde barındıran takı seti oldu.

Aksesuarlarda küpe ve kolyelerde hafif materyal tercih edenlerden biriyim. Yeni yeni alıştığım için ağır takılar takarsam yine sıkılıp bırakabilirim diye arada düşünmüyor değilim. Yurt dışı alışverişine dönersek benim bu konuda sürekli tekrarladığım en önemli nokta ne yazık ki ülkemizde olmayan birçok ürünü yurt dışı sitelerinde bulabiliyorsunuz. Fashionmia sitesinde takılara bakmak isterseniz ismin üstüne tıklayabilirsiniz.

Please follow and like us:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir