Fashionmia Turuncu Elbise

 

Merhabalar,

Yaz aylarında farklı renkler giymeyi sevenlerden misiniz?

Benim için yaz bol tatilli bol denize girmeli geçti. Farklı renklerin verdiği enerjiye inananlardanım. Özellikle parmak arası terlikler ile giyilebilen hem günlük hemde gece kullanabileceğiniz bir çok elbise seçeneğini bulabilirsiniz. Aşağıdaki elbiseyi Fashionmia’dan aldım. Yurt dışı alışverişlerinde Türkiye’de bulabileceğiniz seçeneklerden daha fazlası var buna emin olabilirsiniz. Üstüne bir de eğer kilo sorununuz varsa burada ki bir çok elbise genç kesime çok fazla uymuyor.

Durum böyle olunca direk yurt dışına yöneldiğimiz kesinlikle doğrudur.  Beden sorunu olmadan ve bir çok farklı model ile karşınıza çıkması saatlerce sitede dolaşmanıza neden olabilir 🙂 Bu sıkıcı değil aksine çok eğlenceli bir hal alıyor çünkü ülkemizde bu bizler için inanılmaz büyük bir sorun. Markalardan tutunda pazar yerlerinde bile kıyafet bulmakta zorlanıyoruz. O yüzden benim size tavsiyem mutlaka siteyi bir göz atın. Kesinlikle memnun kalacaksınız.

Önemli bir noktaya değinmem gerekiyor beden ölçülerinizi mutlaka mezura ile çok iyi ölçmeniz gerekiyor aksi halde gelecek ürün üstünüze olmayabilir. Ben bile o kadar ölçüm yapmama rağmen biraz dar oldu 🙂 o yüzden sizi bu konuda uyarmadan edemedim.

Sevgiler,

Ebru

 

 

Please follow and like us:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir