Goldenrose Metals Oje Serisi

Merhaba,

Goldenrose gün geçmiyor ki yeni bir koleksiyon çıkartmasın. Bu sefer metalik bir seri ile karşımızda ve geçmişe dönüşü artık makyaj ürünlerinde de görmemiz mümkün. Özellikle son zamanlarda metalik tarzda toz halinde olan oje yapımında kullanılan ürünlere rakip olacak ve sürülme konusunda bence daha önde gidecek bir seri çıkarttı. Renk yelpazesi çok geniş ve simli olmasına rağmen tırnaktan çok rahat çıkartılabiliyor.

Sonbahar renklerini sevenler aşağıda fotoğrafta gördüğünüz ojelere aşık olabilirler. Kıyafetinize uygun oje rengini bulma olasılığınız çok yüksek 🙂 Benim mor rengini sevdiğimi herkes bilir lakin bu serideki renkler o kadar kullanışlı ki henüz sevdiğim rengi sürme aşamasına geçemedim. Bazı tonların içerisinde yansımalar bile var özellikle gün ışığının altında o kadar mükemmel duruyorlar ki bakmaya doyamıyorsunuz.

Altın ve toprak tonlarını seviyorsanız aşağıdaki seriyi deneyebilirsiniz. Özellikle bakır tonlarında olan renk inanılmaz başarılı ve kullandığım farlara yakın tonlar olduğundan sanki ikili bir kombin yapıyormuşum gibi hissediyorum. Bu seri bence inanılmaz konuşulur.

Please follow and like us:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir