Grafea LUNA FLIRT

Merhaba,

Bugün bahardan kalma bir güneş var o yüzden bende size baharın habercisi içimizi ısıtacak yazın çok sık kullandığım Grafea çantamdan bahsetmek istiyor. Türkiye’de satışı şu anda Wepublic mağazasında satışı yapılan Grafea markasının çantalarına hayran kalmamak elde değil. Gün geçtikçe ürün yelpazesini genişleten ve modaya uyan benimde çok sevdiğim bir çanta markası. Ülkemizde özellikle sırt çantaları inanılmaz beğenildi. Bende ilk olarak bu senenin moda rengi gri ve kenarları pembe detaylı sırt çantasını tercih etmiştim. Hatta sizinle birkaç yazım öncesinde o çantamdan bahsetmiştim.

Şimdi gelelim kol çantasına bu tarz çantaları ben çaprazda kullanmayı çok seviyorum. Askılarını çıkarttığınızda el çantası olarak kullanabilirsiniz. Özellikle alışverişe gittiğinizde çapraz çantalar büyük kolaylık oluyor. Çantaların gerçek deri olması ve kalitesini dokunduğunuzda daha iyi anlıyorsunuz. Ayrıca size gelirken ki sunumları bir efsane kendi özel kılıfında gelmesi ne kadar özenli bir çalışma yaptıklarını size gösteriyor. Bence bir markanın ürün sunumunun önemi burada devreye giriyor.

Sitede gezinirken saatin nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Ürünlerin çeşitliliği o kadar çok ki hangisini alacağım diye şaşırabilme olasılığınız gerçekten çok yüksek 😊 Sanırım ben bu çantayı seçerken en az iki saatimi geçirmiş olabilirim. Sürekli yeni bir model çıkarttıkları için sizin tarzınıza uygun bir çanta bulmanız garanti diyebilirim.

Sadece sırt çantası ve kol çantaları yer almıyor bilgisayar çantaları ve çok tatlı çanta aksesuarları da sitede mevcut o zaman şimdiden keyifli alışverişler dilerim.

 

Sevgiler,

Ebru

Please follow and like us:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir