Nivea Q10 Plus Serisi

Merhaba,

Geçmişten günümüze uzanan ürün çeşitleri ile Nivea markası gün geçtikçe kendini yenilemeye devam ediyor. Cilt bakım kremleri ile diğer markalardan bir adım önde ilerlediğini düşünüyorum. Yeni Q10 Plus serisini yaklaşık iki haftadır deneyimlemeye başladım.

Gündüz bakım kreminin yapısı benim karma cildime gayet uygun. Özellikle fondöten kullanmadan önce cildime mutlaka gündüz bakım kremi uyguluyorum. Otuz yaşını geçtiğim için artık yavaş yavaşta kırışıklık karşıtı kremleri kullanma zamanımın geldiğini düşünüyorum. Özellikle konuşurken mimik yaptığımdan doğal olarak bu tarz kremlere ihtiyaç duymaya başladım. Şuan için iyi bir nemlendirici olduğunu söyleyebilirim. Bu tarz kremleri tek başına kullanmamak gerekiyor. Bu ne mi demek 🙂 Gün düz kreminiz varsa gecesini mutlaka almalısınız ve göz kreminizi ihmal etmemelisiniz.

Gelelim benim için önemli kısma göz bakım kremine karşı olan ilgilimi beni yakından tanıyanlar bilirler. Elimden geldiğince göz çevrimi nemlendirmeye özen gösteriyorum. En önemlisi de kapatıcı sürmeden önce mutlaka göz kremi kullanıyorum. Eğer göz altınız kuru ise kapatıcınız ne kadar ıslak olursa gün içerisinde topaklanma yapabilir. O yüzden kuru göz altınız için mutlaka iyi bir nemlendirici kullanmanız gerekmekte. Nivea’nın Q10 Plus serisinin göz altı kremini sevmemin sebebi ise gün içerisinde nemlendirme özelliğini içerisinde saklaması oldu.

Bir diğer ürün ise gece bakım kremi ve bu üründe cildimi uyurken nemlendirmesi ve sabah kalktığımda cildimin pamuk gibi yumuşak oluşunun yanında sürdüğümde cildimi gerginleştirmesini hissettiğimden beri benim favori ürünüm haline geldi. Gece kreminizi mutlaka göz önünde bulunan bir yerde tutmanızı tavsiye ediyorum. Günün sonunda yorgun bir şekilde eve geldiğimiz ve unutmaya meyilli olduğumuz için mutlaka kolayca görebileceğiniz yerde olmasını unutmamalısınız.

Bir sonraki yazımda görüşürüz 🙂

Sevgiler,

Ebru

Please follow and like us:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir