NIVEA Urban Skin Bakım Serisi

Merhaba,

Nivea markasının yeni derisi Urban Detox ürünleri bence çok iyi düşünülmüş bir seri, bu seride gece, gündüz kremi ve detox maskesi bulunuyor. Özellikle maske inanılmaz cildi ferahlatıyor ve gün içerisinde ciltte oluşan kalıntıları temizliyor. İş hayatındaki stres, çevredeki hava kirliliği ve gözle görülmeyen güneş ışınları gün sonunda cildimizi negatif yönde etkiliyor. Durum böyle olunca cildimizin çok iyi bir bakıma ihtiyacı oluyor. Gece yatmadan önce mutlaka cildimizi nemlendirmek gerekiyor.

Haftada en az bir kere bakım maskesi uygulamamız şart, maskeyi uyguladıktan sonra tonik ile durulamak ve ardından güzel bir nemlendirici ile cildimize kaybettiği nemi vermemiz gerekli. Güne başlarken işten dolayı yada evin dışında gereğinden fazla vakit geçiyor ve bunun için makyaj yapıyorsanız gün sonunda cildinizi iyi temizlemeniz ve nem uygulamanız gerekiyor.

Genelde cildime uyguladığım maskelerin cildimde kalma süresi en az on beş dakika civarında, lakin Nive Urban Detox maske bir dakika uygulamak yeterli oluyor. Pratik ürünler vakit açısından benim için çok değerli, durum böyle olunca aksatmadan uygulamak çok daha kolay oluyor.

Kremlerin görünüşü alışılmış krem renklerinin dışında olsa da Nivea’nın klasik kokusunu bu serisinde kullanırken hissedebiliyorsunuz. Ayrıca fiyatları da her zaman ki gibi bütçenizi zorlamayacak seviyede içiniz rahat olsun. Ben bakım rutinim için bu seriyi kullanmaya devam edeceğim. Sizde günün cildinize vermiş olduğu olumsuz etkileri gidermek istiyorsanız mutlaka kullanın.

Sevgiler,

Ebru

Please follow and like us:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir