Rayban Atasun Optik’ten Alınır

Merhaba,

Gözlük benim için en önemli aksesuarlardan bir tanesi durum böyle olunca girdiğim her gözlük mağazasında saatlerce kalabiliyorum. Özellikle kıyafet yada aksesuarda çok marka takıntım yok ama işin içinde güneş gözlüğü olunca ben Rayban ‘den vazgeçemiyorum. Diğer markaların gözlükleri de yakışmıyor değil ama elim bir türlü başka markanın gözlüğünü almaya gitmiyor.

Son bir kaç senedir de Atasun Optik tercih etmemin en önemli sebebi bir çok mağazası var ürünlerin çeşitliliği çok fazla ve inanılmaz ilgili bir personele sahip. Mağazaya girdiğiniz de Rayban‘ler fanus bir camın içinde saklı değil gayet rahat rahat deneyebiliyorsunuz.  Mağaza alışverişinde rahatlık sunan Atasun bence bu konuda diğer markalardan bir adım önde diye düşünüyorum.

Rayban’nin gözlüklerinin kalitesi zaten tartışılmaz gün geçtikçe yeni modelleri ile herkesin gözdesi olmuş durumda. Atasun Optik‘te ise zaman zaman inanılmaz cazip indirimler oluyor.  Gözlük seçerken camının kalitesi çok önemli eğer camın kalitesi iyi değilse bir süre sonra baş ağrısı yapabiliyor. O yüzden cam kalitesi düşük olan gözlükleri tercih etmemenizi öneriyorum.

Sevgiler,

Ebru

 

Please follow and like us:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir