Neutrogena & Mac

Merhaba,

Neutrogena son gönderdiği kargosunda inanılmaz bir sürpriz ile karışımıza çıktı. Özellikle sloganı muhteşemdi ‘Siz göz makyajı yapmayı seviyorsunuz biz çıkartmayı’ makyaj temizleme sularında en önem verdiğim. Birincisi kesinlikle gözleri yakmaması ve ikincisi de temizlerken cildi tahriş etmemesi. Özellikle çift fazlı ürünler içerisindeki maddelerden dolayı daha yağlı bir his bırakıyor cildinizde ama bu tarz ürünlerin hepsi süper makyaj çıkartmıyor onuda söylemeden geçemeyeceğim.

Kurgusunu Mac ile birleştirmesi de muhteşem olmuş diyebilirim. Henüz Mac far’larıma dokunmadım. Maskarasını daha önce kullanmıştım lakin benim çok hoşuma gitmemişti. Loreal’in yeni çıkarttığı maskarasına karşılık olarak gösterilmesi bana çok enteresan geldi. Göz kalemini hemen denedim çünkü Mac bu sonuçta iyi bir şey çıkar diye düşünürken göz kaleminin aktığını görünce beni inanılmaz yanılttı. Şu zamana kadar hiç akmayan göz kalemi ile karşılaşmadım. O yüzden eyeliner tercih ediyorum. Eyeliner rengi yeterli gelmezse üstüne çok hafif kalem geçiyorum. Yinede uçlara çok sürmemeniz gerekiyor yoksa yine akma sorunu ile karşı karşıya kalabiliyorsunuz.

Makyaj temizleme suyu ile ilgili de söylenecek çok bir şey yok aslında her zaman ki gibi bu üründe başarılı bir şekilde mayajı temizliyor. Ayrıca bu tarz suları sevmemin başka bir sebebi ise makyaj fırçalarımı yıkıyor oluşum. Özellikle fondöten ve kapatıcı gibi çıkması zor ürünler asla vücut şampuanı gibi ürünlerle fırçanızı temizlemeniz mümkün değil, bu durumda hemen devreye bu suları alıyorsunuz ve fırçalarınız ilk gün ki haline geliyor.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Sevgiler,

Ebru

Please follow and like us:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir