Lidiva Sabun / Doğal Sabunlar ve Kozmetik Ürünleri

Merhaba,

Uzun bir aradan sonra tekrar sizlerle birlikteyim. Son zamanlarda kozmetik ve kullandığım bakım ürünlerinde doğallığa gitme yoluna girdim. Araştırmalarım sonucunda Ladiva sabunlarına rastladım.  Zeytinyağlı sabunları muhteşem. Geçtiğimiz günlerde Kaş Notos lansmanı için seçkin davetlilerimiz için kendilerinden fotoğraflarda gördüğünüz gibi şahane sabunlar sipariş ettik. Lansmanın içeriği doğal bir yaşam olunca vereceğimiz hediyelerde doğal olmalıydı.

 

Ladiva markası aynı zamanda otellerde gördüğünüz sabunları, şampuanları ve saç kremlerini de üretiyor. Seçkin bir ürün yelpazesi var. Tanınmış iyi markalar ile çalışıyorlar referans olarak dikkat ettiğimiz özelliklerden biri de buydu. Şahsım adına söylemem gerekirse Eşşek sütlü sabunlarını da ayrıca merak ediyorum. Vereceğiniz davetlerde yada çalışanlarınıza bu tarz doğal içerikli ürünler hediye edebilirsiniz.

Tasarım olarak görsellik açısından da göz dolduran ürünler ile harika bir iş çıkarttıklarını söyleyebilirim. Ürünleri detaylı incelemek isterseniz Tık Tık 🙂

Sevgiler,

Ebru

 

Please follow and like us:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir