L’Occitane Mağazaları’nda satılan her kolye UNICEF Türkiye aracılığı ile çocuklara bir iyilik desteği olarak geri dönmüş olacak.

İlk etapta L’Occitane’ın İstinye Park, Akmerkez, City’s AVM ve Bağdat Caddesi mağazalarında satışa sunulacak Sakajewa İyilik Kolyeleri,daha sonra markanın tüm mağazalarında veTürkiye resmi internet hesabı loccitane.com.tr’detüketiciyle buluşacak.

Ayşe Arman’ın önceleri hobi olarak başlayan daha sonra kolektif bir iyilik hareketine dönüşen Sakajewa İyilik Kolyeleri projesi, bir yılda 300 Bin TL yardım sağlayarak hem tarifsiz iyiliklere sebep oldu hem de şirketlerin kadın çalışanlarına verdiği en değerli hediyeler haline geldi. Instagram projesi olarak başlayan iyilik hareketi L’Occitane ile birlikte ilk kez bireysel yardım organizasyonu haline dönüşüyor.

Ayşe Arman’ın iyiliğin gücü adına ürettiği Sakajewa kolyeleri 2018 yıl sonuna kadarL’Occitane Mağazaları’nda iyilik için raflarda..

Dünyayı iyilik kurtaracak…

“İyilikle ışıldıyoruz” diyerek Sakajewa kolyelerini mağazalarına taşıma kararı alan L’Occitane, daha önce de UNICEF Türkiye ile Beauty Box (Güzellik kutuları) tasarlamış ve yüksek adetlerde satışa ulaşmıştı. Bu özel kutuların satışında 2 bin adeti geçen marka, global olarak da UNICEF’e destek veriyor.2019’a kadar UNICEF logolu sabunlarının satışından elde edilen gelirle engellenebilir körlükle mücadele adına dünya genelinde 1.7 milyon çocuğa A vitamini sağlanması hedefleniyor. Her bir sabunla birlikte 3 çocuğun bir yıllık A vitamini ihtiyacını karşılayan L’Occitane, çalışmayı çocukların bağışıklık sistemini artırmak için sürdürmeye kararlı.

UNICEF Hakkında..

“UNICEF dünyadaki en dezavantajlı çocuklara ulaşmak için dünyanın en zorlu yerlerinde çalışıyor. UNICEF’in görevi tüm çocukların haklarının korunması,temel ihtiyaçlarının karşılanması ve çocukların potansiyellerini tam gerçekleştirebilmeleri için önlerindeki fırsatların artırılmasıdır.UNICEF, her çocuk için, her yerde, her gün daha iyi bir dünya için çalışıyor.”

Please follow and like us:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir