Ahava Cream Setini İnceleyelim…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

 1. An itibarı ile Türkiye'de faliyetlerine başlayan çok kaliteli bir kozmetik markası;

  http://www.ahavaturkiye.com

  Ölü Deniz’in cilde üstün faydalı içerikleri, yenilikçi ve etkin ürünleriyle birleştiren AHAVA artık Türkiye’de!

  1988 yılında Ölü Deniz kıyılarında kurulan AHAVA Laboratuvarları, bu mucizevi doğal oluşumun insan cildine olan faydalarını on sene boyunca araştırır. 1998 yılında AHAVA markası kurulur. Ölü Deniz, deniz seviyesinin en düşük noktasında (-427mt) yer alır ve suyu %34 ile dünyanın en yüksek mineral içeriğine sahiptir.

  Ahava’nın en önemli özelliklerinden biri de, vücudumuzun kendi başına üretemediği, ama günümüz şehir yaşamı ve sağlıksız/yetersiz beslenme gibi problemlerden dolayı cildimiz için daha da önemli hale gelen mineralleri en doğal hali ile dışarıdan destek olarak bize etkin bir şekilde sunmasıdır.

  AHAVA araştırmacıları, Ölü Deniz’in çamur ve mineraller ile sadece uygun ürünleri bir araya getirir, yüksek araştırma gücü ile desteklenen, doğal cilt ürünleri geliştirirler. AHAVA’nın birçok buluş ve patentli ürünü bulunmaktadır. Bunların arasındaki en önemli buluş Osmoter™’dir; Ölü Deniz’de doğal buharlaşma ile ortaya çıkan mükemmel mineral konsantrasyonu… Cilde, canlılığını geri kazandıran Osmoter™, AHAVA’nın tüm yüz ve vücut ürünlerinin içinde bulunmaktadır.

  AHAVA’nın Özellikleri
  *Ölü Deniz’in aktif mineralleri, çamuru ve bitkilerini kullanır.
  *Formülleri cilt dostudur.
  *Ürünler paraben içermez.
  *Hiç bir temizleme ürünü SLS/SLES (sulfat) içermez.
  *Ürünlerde, petrol, sert sentetik içerik ve genetik yapısı değiştirilmiş organizma bulunmaz.
  •*“PETA – cruelty free and Vegan” sertifikası vardır. AHAVA ürünleri hayvansal ürün içermez ve hayvanlarda test edilmez.
  *Tüm ürünler allerjik ve hassas ciltler için uygundur.
  *Tüm paketler geri dönüşümlüdür.
  *Ürünler bağımsız laboratuvarlar tarafından test edilir ve denetlenir.
  *Bilinçli üretim yapar. (Green Chart, ISO14000)
  *ISO 1901 & ISO 22716 (GMP) gibi birçok kalite standart belgesine sahiptir.
  *Tüm ürünler Osmoter™ içerir.

  AHAVA Türkiye pazarına şu an en çok satan 17 ürünü ile gelmiştir. Hepsi Bir Arada Temizleyici, Arındırıcı Çamur Maskesi, Mineralli Vücut Losyonu, Mineralli El Kremi, Çamur Özlü Besleyici Vücut Kremi, Çamur Özlü Yoğun El Kremi, Toparlayıcı Gündüz Kremi SPF20, Toparlayıcı Gece Kremi – Yüz, Boyun ve Dekolte, Cilt Tonunu Düzenleyici ve Nemlendirici SPF 20 , Cilt Tonu Dengeleyici Gece Kremi, Aydınlatıcı ve Yenileyici Serum, Aydınlatıcı Göz Çevresi Kremi, Yoğun Gündüz Bakım Kremi, Yoğun Gece Bakımı, Yoğun Sıkılaştırıcı Göz Kremi’ne ilave olarak kısa zamanda diğer AHAVA ürünlerinin de Türkiye pazarına sunulması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir